rhy.fi
Yhteystiedot

SUOMEN METSÄSTYSORGANISAATION YHTEYSTIEDOT

Riistakeskuksen palvelusta löytyy metsästysorganisaation kaikki yhteystiedot


Ruokolahden ja Imatran riistanhoitoyhdistys
Revonkatu 14
55420 IMATRA
ruokolahti-imatra@rhy.riista.fi
045 1208153

 

 Rhy:n HALLITUS JA TOIMINNANOHJAAJA

Puheenjohtaja Toiminnanohjaaja  
Jarkko Nevalainen Anu Hulkkonen  
jarkko.nevalainen@elisanet.fi ruokolahti-imatra@rhy.riista.fi  
040 7592062 045 1208153  
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen / vara pj. Hallituksen jäsen
Sami Husu Jorma Hänninen Martti Jäppinen
sami.husu74@gmail.com jorma.hanninen@kotiportti.fi martti.jappinen@elisanet.fi
0400 448683 0400 153345 050 5291270
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Tapani Akkanen Mika Rikkonen Mika Parkkinen
tapani.akkanen@efora.fi mika.rikkonen@gmail.com mika.parkkinen72@outlook.com
0400 754293 040 7540291 050 5843772
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen  
Markku Viljakainen Antti Eerola  
hirvenkatselija@gmail.com antti.eerola@hotmail.com  
040 7534767 0400 916158  

METSÄSTYSSEURAT

Erä-Enso ry Eräjärven Erä ry Härskiän Erä ry
Hanna Friari Juha Luukkonen Ari Immonen
sihteeri.eraenso@gmail.com juha.luukkonen@imatra.fi arska.immonen@hotmail.com
050 5919607 0400 733970 0400 471192
     
Imatran Eräveikot ry Imatran Seudun Metsästysampujat ry Immalan Erä ry
Jari Heinonen Antti Hyytiäinen  Veijo Summanen
jari.heinonen1960@gmail.com antti.hyytiainen@saunalahti.fi  veijo.summanen@tietoevry.com
040 5361772 050 4905046  040 5005154
     
Immolan Erämiehet ry Junnikkalan ja Kekäleenmäen Hirvimiehet ry Kaiturin Erä ry
Jani Anttila Antti Tiilikainen Jani Miettinen
immolan.eramiehet@gmail.com atiilika@gmail.com kaiturinera@gmail.com
040 7678300 044 3085700 040 5374515
     
Kaukopään Metsämiehet ry Kuokkalammin Jahti ry Laamalan Hirviseura ry
Markku Viljakainen Veli-Pekka Smura Juha Sikiö
hirvenkatselija@gmail.com kuokkalamminjahti@gmail.com juha.sikio@polar2000.fi
040 7534767 045 8041080 050 5902926
     
Lassilan Erä ry Metsästysseura Kyttäpojat ry Pohjoiskulman Erä ry
Tea Usvasuo Jari Hallsten Janne Matikainen
tea.usvasuo@gmail.com jari.hallsten@gmail.com janne.matikainen10@gmail.com
0500 757647 050 5990073 050 3072941
     
Puntalan Hirviseura ry Ruokolahden Metsänkävijät ry Ruokolahden Metsästysyhdistys ry
Kirsi Putila Tiina Juuti Arto Sikiö 
kirsi.putila@gmail.com tjuuti24@gmail.com arto@sikio.net
044 9995354 050 3218547 040 5801570
     
Salo-Äitsaaren Metsästysseura ry Syyspohjan Metsästäjät ry Tainionkosken      Metsästysseura ry
Päivi Nenonen Tapani Akkanen Juha Tuononen
nenonen.paivi@gmail.com tapani.akkanen@efora.fi juha.tuononen@tietoevry.com
050 3292763 0400 754293 040 5149562
     
Teppanalan Metsäpojat ry Utu-Tuomaan Erä ry Virmutjoen Seudun Erä ry
Jouko Piironen Jari Rautio Jari Jäppinen
jouko.piironen@pp.inet.fi jari.j.rautio@gmail.com jari.jappinen@hotmail.fi
0400 755688 0400 902054 0400 582217
     
Ylävuoksen Metsästäjäin ja         Kalastajain yhdistys ry    
Jukka Penttilä    
metsastys.yvmky@gmail.com    
     

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua