rhy.fi
Yhteystiedot

SUOMEN METSÄSTYSORGANISAATION YHTEYSTIEDOT

Riistakeskuksen palvelusta löytyy metsästysorganisaation kaikki yhteystiedot


Ruokolahden ja Imatran riistanhoitoyhdistys
Kekkerikuja 5 as 2
55610 IMATRA
ruokolahti-imatra@rhy.riista.fi
Rhy numero 163

 

 Rhy:n HALLITUS JA TOIMINNANOHJAAJA

Puheenjohtaja Toiminnanohjaaja  
Jarkko Nevalainen Hannu Kurki  
jarkko.nevalainen@elisanet.fi ruokolahti-imatra@rhy.riista.fi  
040 7592062 0440 812324  
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen / vara pj. Hallituksen jäsen
Sami Husu Jorma Hänninen Martti Jäppinen
sami.husu74@gmail.com jorma.hanninen@kotiportti.fi martti.jappinen@elisanet.fi
0400 448683 0400 153345 050 5291270
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Toni Tynkkynen Mika Luukkonen Mika Parkkinen
toni.tynkkynen@gmail.com mika.luukkonen@elisanet.fi mika.parkkinen@luukku.com
044 5531820 0400 400124 050 5843772
     
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen  
Ossi Parviainen Yrjö Sikiö  
ossiparviainen56@gmail.com yrjo.sikio1@gmail.com  
050 3812917 050 5822969  

METSÄSTYSSEURAT

Erä-Enso ry Eräjärven Erä ry Härskiän Erä ry
Ilkka Kaarakainen Juha Luukkonen Ari Immonen
ilkka.kaarakainen@destia.fi juha.luukkonen@imatra.fi arska.immonen@hotmail.com
040 5247319 0400 733970 0400 471192
     
Imatran Eräveikot ry Imatran Seudun Metsästysampujat ry Immalan Erä ry
Juhani Kiisseli Antti Hyytiäinen  Martti Jäppinen
juhani.kiisseli@pp.inet.fi antti.hyytiainen@saunalahti.fi  martti.jappinen@elisanet.fi
0400 593839 050 4905046  050 5291270
     
Immolan Erämiehet ry Junnikkalan ja Kekäleenmäen Hirvimiehet ry Kaiturin Erä ry
Jani Anttila Antti Tiilikainen Jani Miettinen
immolan.eramiehet@gmail.com atiilika@gmail.com kaiturinera@gmail.com
040 7678300 044 3085700 040 5374515
     
Kaukopään Metsämiehet ry Kuokkalammin Jahti ry Laamalan Hirviseura ry
Olli Ojansuu Ari Keltanen Juha Sikiö
olli.ojansuu@pp.inet.fi ari.keltanen@gmail.com juha.sikio@polar2000.fi
050 5326816 050 5359240 050 5902926
     
Lassilan Erä ry Metsästysseura Kyttäpojat ry Pohjoiskulman Erä ry
Tea Usvasuo Jukka Kalsta Janne Matikainen
tea.usvasuo@gmail.com jukka.kalsta@pp.inet.fi janne.matikainen10@gmail.com
0500 757647 050 3662971 050 3072941
     
Puntalan Hirviseura ry Ruokolahden Metsänkävijät ry Ruokolahden Metsästysyhdistys ry
Päivi Kosunen Tiina Juuti Antti Pätilä 
kosunen.paivi66@gmail.com tjuuti24@gmail.com antti.patila@pp.inet.fi
050 5485123 050 3218547 040 5801570
     
Salo-Äitsaaren Metsästysseura ry Syyspohjan Metsästäjät ry Tainionkosken      Metsästysseura ry
Päivi Nenonen Tapani Akkanen Juha Tuononen
nenonen.paivi@gmail.com tapani.akkanen@efora.fi juha.tuononen@tieto.com
050 3292763 0400 754293 040 5149562
     
Teppanalan Metsäpojat ry Utu-Tuomaan Erä ry Virmutjoen Seudun Erä ry
Eero Limpi Jari Rautio Raija Ojajärvi
eero.limpi@gmail.com jari.rautio@pp.inet.fi raija.ojajarvi@apti.fi
040 5851835 0400 902054 0400 848766
     
Ylävuoksen Metsästäjäin ja         Kalastajain yhdistys ry    
Jukka Penttilä    
metsastys.yvmky@gmail.com    
     

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua